Gdzie Wschód spotyka się z Zachodem…
Marzyłeś o tym, aby poznać inną kulturę? Owszem, Europa również jest zróżnicowana a każdy kraj niesie za sobą określone grupy etniczne i regionalne delikatesy, jednak w wypadku podróży dalszych – możemy zobaczyć więcej.

Loty Warszawa Hong Kong to propozycja dla osób, których zawsze interesowało coś zdecydowanie odmiennego od codzienności. Mówi się, że to tu Zachód zderza się ze Wschodem z racji dość długiego panowania Brytyjczyków na tych ziemiach. Fakty są takie, że w Hong Kongu nadal mamy widoczne europejskie ślady działalności, jednak dzisiaj Europejczycy należą tutaj do zdecydowanej mniejszości (średnio 96 na 100 osób w Hong Kongu to Chińczycy).

Utarł się nieco stereotyp, w którym to miasto chińskie jest jednocześnie ,,najbardziej europejskie”, jednak nie dajcie się zwieść pozorom – to nadal część innego świata, innych budowli, innych charakterystycznych zachowań i świetny materiał dla osób, które pragną w życiu zobaczyć czegoś innego! Nie zwlekaj zatem i udaj się tam już dziś – Hong Kong czeka na ciebie i nie tylko na ciebie.