Cechą szczególną pań, które same sobie sprawiają zakupy jest przede wszystkim rozrzutność. Oczywiście nie ma tu co generalizować, że każda kobieta przysłowiowo mówiąc – wyrzuca pieniądze w błoto, ale bardzo często damy wydają niewyobrażalne sumy pieniężne na kompletnie niepotrzebne im gadżety. Zupełnie inaczej jest z panami.

Pokazują to prezenty

Panowie są bardziej praktyczni a to, co nabywają pewnie jest solidniejsze niż akcesoria wynoszone ze sklepów masowo przez panie, ale na pewno i droższe. Niemniej jednak cena częstokroć idzie w parze z jakością, więc nie jest to przepłacenie, ale zwłaszcza inwestycja w precyzyjność i trwałość oraz solidną markę. Dlatego też panie przy wyborze upominków okolicznościowych dla swych panów takich jak prezent na Walentynki dla chłopaka, decydują się zwłaszcza na użyteczne przedmioty.

Co to może być?

Nabywane są często na przykład akcesoria sportowe. Przyrządy umożliwiające efektywną rekreację takie jak elementy stroju sportowego, narzędzia do treningów itd. to znakomity prezent, który na pewno ucieszy niejednego mężczyznę.