Jak dodać nowy pub?

Aby dodać nowy pub należy wypełnić formularz na stronie: Dodaj pub.

Formularz składa się z dwóch kroków. W pierwszym kroku należy uzupełnić ogólne informacje o lokalu oraz podać dane do rejestracji (lub logowania, jeśli już posiadamy konto w serwisie).

W drugim kroku mamy możliwość dodania szczegółowych informacji o dodawanym pubie, takich jak: godziny otwarcia, menu piwne, promocje happy hours, zdjęcie lokalu i jego opis oraz wyposażenie pubu.

Po wysłaniu formularza, wpis zostanie sprawdzony przez moderatora portalu i zaakceptowany lub odrzucony w ciągu 3 dni roboczych.
Jak dodać nowe wydarzenie?

Aby dodać nowe wydarzenie należy się zalogować. Jeśli nie mamy jeszcze konta konieczna będzie rejestracja.

Wydarzenie można dodać poprzez link „Dodaj wydarzenie” pod opisem danego pubu lub na stronie Wydarzenia wypełniając formularz „Dodania wydarzenia”.

Każde wydarzenie musi zostać poddane moderacji i dopiero wtedy ukaże się na stronie. Wyjątkiem jest tu konto „Właściciela lokalu”. Każdy właściciel może dodawać wydarzenia w swoim pubie, które ukazują się na stronie natychmiast po wypełnieniu formularza.
Co zyskuje rejestrując się w portalu?

Rejestrując się w portalu jako użytkownik zyskujesz przede wszystkim możliwość oceny pubów oraz zgłaszania nowych cen piw.

Jako „właściciel pubu” Twoje wydarzenia będą publikowane natychmiast po ich dodaniu na stronie głównej oraz podstronie z opisem danego pubu.
Jak działa wyszukiwarka?

Działanie wyszukiwarki jest bardzo proste. Umożliwia ona odnalezienie interesującego nas pubu lub marki piwa. Wystarczy podać nazwę lokalu lub piwa a otrzymamy link do podstrony z dokładnymi informacjami o danym miejscu/piwie.
Dlaczego mój wpis nie został dodany?

Jeśli dodajesz nowy pub rób to rzetelnie i nie publikuj nieprawdziwych informacji. Wszystkie wpisy są moderowane. Jeśli pojawią się nadużycia i nieprawidłowości Twój wpis może zostać usunięty z serwisu.
Jak edytować dane pubu?

Zaloguj się i wejdź do zakładki „Moje puby”. Możesz tam edytować informacje o wszystkich dadanych przez siebie pubach. Jeśli to nie Ty dodałeś pub a zauważyłeś błędy lub nieaktualne informacje użyj formualrza zgłaszania błędu tuż pod opisem danego pubu.
Chciałbym dodać piwo do listy. Jak to zrobić?

Nowe piwo można dodać do naszej bazy danych przy tworzenie wpisu pubu. Możesz też zgłosić piwo poprzez formularz kontaktowy na stronie Kontakt.
Jak działa ranking piw?

Lista najlepszych piw jest generowama automatycznie na podstawie Waszych głosów. Każde piwo można ocenić jako Lubię to piwo” lub „Nie lubię”.
Jak działa ranking pubów?

Lista najlepszych pubów jest generowama automatycznie na podstawie Waszych głosów. Każdy pub można ocenić jako „Lubię ten pub” lub „Nie lubię”.
Jak zdobyć darmowe piwo?

Na liście darmowego piwa, kliknij na link „odbierz” i wypełnij formularz. Na podany adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Po aktywacji danych otrzymasz wiadomość potwierdzającą wraz z wygenerowanym kodem, uprawniającym do odbioru piwa. To wszystko! Możesz iść na darmowe piwo do pubu objętego promocją. Pamiętaj, że będziesz musiał okazać barmanowi prawidłowy kod oraz dokument tożsamości.

Możesz dostać tylko jedno darmowe piwo w czasie trwania danej promocji.
Jestem właścicielem pubu, który znajduje się w serwisie, jednak nie ja go dodałem. Co zrobić abym mógł edytować lub zmienić dane?

Zarejestruj się w serwisie a następnie skontaktuj się ze mną wysyłając maila na info@piwobar.pl lub korzystając z formularza kontaktowego. Przypiszę odpowiedni pub do Twojego konta abyś mógł edytować informacje.
Zauważyłem nieaktualne dane pubu, co mogę zrobić?

Jeśli znalazłeś nieaktualne lub błędne dane na temat jakiegoś pubu zgłoś ten fakt poprzez formularz kontaktowy na stronie Kontakt lub wypełnij formularz zgłaszania błędu, znajdujący się pod opisem każdego lokalu (link „Zgłoś błędne dane”).