Firma Rowmix została założona w latach 90-tych, narodzona z zamiłowania i narastającej potrzeby nieszablonowego podejścia do wymagających klientów. Dobieramy naszym klientom rowery, narty, akcesoria do ich indywidualnych potrzeb, a przez następne 12 miesięcy bezpłatnie dbamy o ich nienaganny stan techniczny. Po upływie tych miesięcy za nieznaczna odpłatnością zajmujemy się w dalszym ciągu stanem technicznym zakupionego u nas sprzętu sportowego.

W chwili obecnej oferujemy w naszych sklepach rowery oraz wybór sprzętu rowerowego i narciarskiego w cenach od około czterystu do kilkunastu tysięcy PLN, a z katalogów na zamówienie każdy oferowany tam model roweru lub nart. Posiadamy bogata ofertę nart i pozostałego sprzętu do uprawiania sportów zimowych.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra jest do Państwa dyspozycji we wszystkich naszych placówkach. Firma zrodzona z rodzinnej pasji przenosi tę atmosferę na cały obsługujący Was zespół i z takim samym zaangażowaniem oczekuje wszystkich Państwa w naszych sklepach.

Zapraszamy wszystkich klientów poszukujących sprawdzonego sprzętu narciarskiego, oferujemy wszystko wokół marek narciarskich producentów: narty Völkl, Rossignol, Atomic, Elan, Head, Tecnica, Dalbello, Marker, Look, Uvex, Carrera, Holmenkol, ponad to oferujemy profesjonalną linię serwisową Reichmann i KT do odnawiania nart.

Służymy poradą wszystkim odwiedzającym nas klientom, zarówno w dziedzinie eksploatacji posiadanych nart, ich wyposażenia, jak i rekomendacjami dla osób, które dopiero zaczynają myśleć o zakupie nowego wyposażenia.

Dbamy o bezpieczeństwo naszego klienta, nie pobierając żadnych opłat związanych z regulacją i dostosowaniem sprzętu narciarskiego do jego indywidualnych potrzeb i wymagań. Prawidłowa regulacja sprzętu narciarskiego to bezpieczeństwo i ochrona przed wypadkami, które mogą zmarnować nam urlop, a nawet doprowadzić do trwałej kontuzji.