Skoki spadochronowe z instruktorem dostarczają dla Ciebie za mało emocji? Chciałbyś posiadać uprawnienia do samodzielnych skoków? Nic prostszego, wystarczy przejście krótkiego, profesjonalnego kursu spadochronowego.
Jedną z najbardziej skutecznych metod w nauce praktycznej spadochroniarstwa jest AFF. Wymyślona przez Amerykanów metoda polega na praktyce w rzeczywistych warunkach podczas skoku. Szkolenie spadochronowe jest bardzo proste, po zaledwie już kilka skokach uczeń nabywa odpowiednich umiejętności do wykonywania samodzielnych skoków. Samo szkolenie też jest kwestią banalną. Kursant wraz z dwoma instruktorami wyskakuje z samolotu. W czasie skoku opiekunowie odpowiednio prowadzą ucznia, przekazując mu różne wskazówki.
Przed podjęciem kursu warto jednak zainteresować się odnalezieniem doświadczonej na rynku firmy. Jedną z najbardziej popularnych jest Skydive Wrocław. Zapewnia ona pełen profesjonalizm szkolenia oraz bezpieczeństwo kursanta. Wystarczy zaledwie odrobina samozaparcia, aby móc samodzielnie skakać ze spadochronem.